c

De Ridder Hockey is een bedrijf van tophockeyer Floris de Ridder en organiseert uitdagende dagkampen in regio Utrecht.

06-37603708 Info@deridderhockey.nl
Laden Evenementen

« Alle Evenementen

  • Dit evenement is voorbij.

5 tm 9 juli Fundamentals @RAHC Antwerp (U8 t/m U14)

5 juli 2021 @ 09:00 - 9 juli 2021 @ 16:00

€135.00 – €209.00
Train met een aangepast ‘corona-proof’ hockeyprogramma op alle belangrijke hockey basics en vette trucs om tijdens deze zomervakantie! 

- De fundamentals stage is bedoeld voor beginnende en gevorderde spelers van 7 t/m 14 jaar
- Trainen volgens de corona richtlijnen 
- Trainingsgroepen op basis van voorkeur en leeftijd 
- Het kamp start om 09.00 tot 16.00 uur 
- Er is mogelijkheid tot opvang tot 17.00 uur 
- Gemiddeld 1 trainer per 8 kinderen 
- Bezoek van topspelers uit de Hoofd- en Overgangsklasse en (jeugd) internationals 
- Vet sociaal programma gericht op de motorische ontwikkeling
Inclusief een De Ridder Hockey T-shirt, De Ridder Hockey accessoire, lunch en gezonde snack

Wat kun je verwachten?

Kom nu naar De Ridder Hockey Fundamentals! Dit kamp staat in het teken van de meest belangrijke vaardigheden om een topspeler te worden. Basistechnieken, vette trucs en uitdagende spelvormen.

Aan de hand van een gevarieerd en uitdagend programma, waarbij wij geloven dat een goed voorbeeld doet ‘volgen’ wordt het maximale uit ieder kind gehaald. Met behulp van vernieuwende trainingstools en onder begeleiding van enthousiaste toptrainers wordt het een onvergetelijk kamp.

Het gave hockeyprogramma wordt afgewisseld met een vet sociaal programma met o.a. waterpret, teambuilding en sportspellen waarbij hand-oog coördinatie & breed motorisch leren centraal staan!

MIS DIT NIET & SCHRIJF JE NU IN!!

Trainen volgens de corona richtlijnen 

Uiteraard zullen onze trainingen aangepast zijn aan de huidige maatregelen. Wij houden ons aan de richtlijnen opgesteld door KBHB.

Verder nemen wij voorzorgsmaatregelen op het ontsmetten van handen voor en na de training. In de mail, die volgt na aanmelding, sturen wij meer informatie omtrent ons eigen protocol voor de clinics & kampen.

- Het dragen van een bitje en scheenbeschermers zijn verplicht.
Strippenkaart 2021-2022

Kom je samen met je broertje(s) of zusje(s) of ben jij een vaste gast tijdens de Fundamentals stages, dan is dit wellicht een mooi kans voor jou! In 2021 organiseren RAHC & De Ridder Hockey in totaal 7 stages met elkaar.
De stages zijn gepland in de krokusvakantie (1x), paasvakantie (1x), zomervakantie (3x), herfstvakantie (1x) en kerstvakantie (1x). Check de agenda voor de specifieke data. Dit zelfde aantal dagen ligt ook vast voor 2022.

Koop hier je strippenkaart en krijg een mooie korting! Na het afrekenen van je strippenkaart krijg je een persoonlijke couponcode waarmee je zelf kan aanmelden voor de stages waaraan je wil deelnemen. 
NIEUW: De strippenkaart is twee jaar geldig!

Tickets

Onderstaand nummer bevat de tickets voor dit evenement in je winkelwagen. Klik op "Koop Tickets" om bestaande deelnemersinformatie aan te passen en de hoeveelheid tickets aan te passen.
Tickets zijn niet meer beschikbaar

Gegevens

Begin:
5 juli 2021 @ 09:00
Einde:
9 juli 2021 @ 16:00
Kosten:
€135.00 – €209.00
Evenement Categorieën:
,

Locatie

RAHC Antwerp
Ontspanningslaan 4
Brecht, Antwerpen 2960 België